PENZION ALFA Železná Ruda, ubytování Šumava

ŠUMAVA

Webkamera & počasí

Facebook

PENZION ALFA Železná Ruda, ubytování Šumava

Užijte si klidu a pohody na Šumavě

Nově zrekonstruovaný rodinný Penzion ALFA, Železná Ruda, Šumava je umístěn v klidném prostředí nedaleko centra Železné Rudy (cca 300 m od pěší zóny) v nadmořské výšce 800 metrů nad mořem. Penzion Železná Ruda má velmi výhodnou polohu, je vzdálen cca 400 metrů od žel. stanice Železná Ruda - město a cca 150 metrů od lyžařského areálu Nad nádražím spojeným s lyžařským areálem Belveder (oba areály jsou uměle zasněžovány). Z oken pensionu se naskýtá romantický výhled do železnorudské kotliny a na její nejvyšší vrcholy - Velký Javor (1456 m.n.m., nejvyšší hora Šumavy), Jezerní horu (1343 m.n.m.) a Špičák (1202 m.n.m.).

Ubytování v penzionu na Šumavě, kde je v létě k dispozici bazén s protiproudem a dětský bazén se skluzavkou je možné sehnat i na LAST MINUTE, informujte se na volné pokoje na telefonních číslech 605 923 003 a nebo 376 397 945.

Ubytování je vhodné pro romantické pobyty pro dva s wellness službami, penzion je vhodný pro rodiny s dětmi s příjemným zastřešeným letním dětským koutkem.

Vydejte se z penzionu v Železné Rudě nejen sportovat, ale i na nejrůznější výlety po Šumavě a nebo navštivte místa natáčení seriálu Policie Modrava. 

Najdete nás cca tři kilometry od hranic s Německem. Železná Ruda je vzdálena 80 km od Plzně, 170 kilometrů od Prahy, 40 kilometrů od Klatov a 190 kilometrů od Mnichova.

Železná Ruda je jako jediné lyžařské středisko s více než tuctem areálů v ČR dostupné přímými spoji vlaků i autobusů z Prahy. 

Více než 200 km běžkařských tras v okolí Železné Rudy Vás jistě unaví, ale i dobije novou energií po následující měsíce.  

Moderní konferenční místnost s rozlohou 100 m² a kapacitou 50 míst k sezení. Je vhodná pro nejrůznější akce v podobě konferencí, školení, kurzů, seminářů, výstav, prezentací, workshopů a cvičení.
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ
Šumava, Železná Ruda - turistické informace, tipy na výlety, ...